Kurumsal

DÜZGÜNLER OTOMOTİV

1 MART 1984 yılında Aksaray ilinde MEHMET DÜZGÜN tarafından kurulmuştur.
1984 – 1989 yılları arasında ikinci El Traktörler ve  ikinci el Tarım Makineleri satışında bulunmuştur.1989 yılından sonra  sıfır Traktör satışlarına da başlayan Mehmet Düzgün  1998 yılına kadar Türkiye de bulunan Massey Ferguson Bayilerinden bu sıfır Traktörleri alarak Aksaray ilinde satmaya başlamıştır. Bu dönemdeki satışlarının yüzde seksenini sıfır Massey Ferguson Traktörler, yüzde yirmisini de diğer ikinci el Traktörler ve Tarım Makineleri oluşturmuştur. Sektördeki yükselen grafiği UZEL tarafından takip edilen Mehmet DÜZGÜN 1998 yılında Aksaray ili  MASSEY FERGUSON – UZEL Bayiliğine layık görülerek yetkilendirilmiştir. 1998 ile 2004 yılları arası Aksaray ilinde çok yüksek bir pazar payına ulaşmıştır. Bu başarısının karşılığı olarak Düzgünler Otomotiv’e 2004 yılında Konya İli Bayiliği teklif edilerek ödüllendirilmiştir. Bu teklifi hiç düşünmeden kabul eden Düzgünler Otomotiv yine aynı yıl bünyesine FATİH DÜZGÜN ‘ ü da katarak MASSEY FERGUSON – UZEL Konya Bayiliği projesine başlamıştır. Aksaray ve Konya da UZEL Traktörlerinin kapanmasına kadar  bölge çiftçisinin gönlünde güveni ve kaliteli hizmetleri ile iyice yer eden Düzgünler Otomotiv, Uzel’ in kapanıp AGCO Tarım Makinelerinin Türkiye ye gelmesiyle birlikte 2009 yılından itibaren yoluna AGCO – MASSEY FERGUSON ile devam etmiştir. Düzgünler Otomotiv şu an Konya, Aksaray, Konya-Akşehir, Konya-Çumra, Konya-Beyşehir olmak üzere 5 şube ile Tarım ve Hayvancılık alanındaki son teknoloji ürünleri özellikle KONYA ve AKSARAY Çiftçilerimizin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

SATIŞ – YEDEK PARÇA – SERVİS olmak üzere 3S statülü AGCO Kurumsal bayiliğimiz kapsamında MASSEY FERGUSON Traktörlerinin, MASSEY FERGUSON Balya Makinelerinin, MASSEY FERGUSON, LAVERDA Biçer Döverlerinin, MASSEY FERGUSON – FELLA Ot – Çayır Biçme Ekipmanlarının satışının yanı sıra AGCO Parts, 24 saat 7 gün depo ağına on-line bayi bağlantısıyla tüm AGCO makine markaları için sektör lideri parça desteğinin arkasındaki gücü ile orijinal AGCO Yedek Parçalar ve EKSTRA AGCO tamamlayıcı ürünlerle de memnuniyetinizi her daim canlı tutmanın gayretindeyiz.  Ürün Gruplarımız içerisinde KUHN Tarım – Çiftlik Makine ve Ekipmanları, PALAZOĞLU Römork çeşitleri ile Her marka 2.el traktörler de bulanabilmektedir. Alanında uzman personellerimiz ise 7-24 servis hizmetleri sunarak ürünlerimizin en verimli şekilde kullanılmasına yardımcı olmaktadır.

AGCO AİLESİ HAKKINDA;

AGCO, (NYSE:AG) 1990 yılında kurulmuştur ve müşterilerine traktör, biçerdöver, balya makinaları, ilaçlama makineleri, yem makineleri, toprak işleme makineleri, diğer ekipmanlar ve parça ürünlerini sunmaktadır.

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

300’den fazla mühendis ile ana Beauvais alanımız, Beauvais traktörlerinin Araştırma ve Geliştirme sürecine ev sahipliği yapar. AR&GE, Massey Ferguson’un başarıya olan adanmışlığında her zaman temel faktörlerden biri olmuştur.

BEAUVAIS

Son yıllarda, yeni araçlardan mühendislik ekipmanı ve makinelere kadar Beauvais imalatı ile ilgili her şeye 250 milyon avrodan fazla yatırım yapılmıştır. Araştırma ve Geliştirme merkezimiz, Dyna 4 ve Dyna 6 şanzımanları için makine mağazaları ve montaj hatlarının tümü, ayrıca 85 hp ila 400 hp traktörlerimiz için montaj hatları da burada bulunmaktadır.

BEAUVAIS 2

Son yıllarda, yeni araçlardan mühendislik ekipmanı ve makinelere kadar Beauvais imalatı ile ilgili her şeye 250 milyon avrodan fazla yatırım yapılmıştır. Araştırma ve Geliştirme merkezimiz, Dyna 4 ve Dyna 6 şanzımanları için makine mağazaları ve montaj hatlarının tümü, ayrıca 85 hp ila 400 hp traktörlerimiz için montaj hatları da burada bulunmaktadır.

MÜHENDİSLİK VE ÜRETİMDE MÜKEMMELİYET MERKEZİ

İkinci Beauvais tesisimiz kabin montajına ayrılmıştır. Ana tesisten 1,5 km uzakta bulunan yeni tesisimiz, üretim, lojistik akışı, iş istasyonları ve kalite açısından bir mükemmellik vitrinidir. Massey Ferguson satış ekiplerinin uluslararası eğitim merkezi de buradadır.

EN BÜYÜK İHRACATÇI

Beauvais, an itibariyle Fransa’nın en büyük tarım makineleri ihracatçısıdır. Üretimin %85’i dünya çapında 140’tan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Bayilikler

Massey Ferguson
Torunoğlu
Kayhan Ertuğrul - Terramak
JCB
Polaris